CNC gépkezelő, programozó munkatársat keresünk

 Feladatok

  • 3 és 5 tengelyes CNC vezérlésű megmunkálógépek kezelése és a CNC gépek önálló programozása, beállítása, felprogramozása
  • Egyedi alkatrészek megmunkálása, minőségi alkatrészek gyártása
  • Legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása,
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése

Elvárások:

  • Releváns, szakirányú műszaki végzettség (CNC gépkezelő, CNC programozó)
  • Önálló precíz munkavégzés

Előny:

  • CAD/CAM programozási ismeretek
  • Releváns munkatapasztalat
  • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, versenyképes jövedelem
  • Egyműszakos munkarend
  • Családias légkör
  • Színvonalas munkakörnyezet, modern, modern géppark
  • Szakmai fejlődés, új kihívások, előre jutási lehetőség

Az állásra önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével jelentkezhet a következő e-mail címen: info@pannonconcept.hu

Kapcsolatok: Csóka József ügyvezető info@pannonconcept.hu